1. Anasayfa
  2. Diziler

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Konusu

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Konusu
Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Konusu
0

Otellerde kalarak kaçak bir hayat süren gizemli bir anne ile genç kızı, karşılarına çıkan tehditlerle baş ederken geçmişlerinin üzerindeki sır perdesi yavaş yavaş aralanır.

Eksantrik bir anne ile genç kızı lüks bir otele giriş yapar. Gözlerden uzak kalmaya çalışan bu gizemli ikili, hem otel personelinde hem diğer konuklarda merak ve şüphe uyandırır.

Anne-kız cennet gibi bir otele yerleşir. Kızın zorlu soruları karşısında annenin acı ve tatlı anıları canlanır. Ayrı geçirdikleri bir günün sonunda ikilinin huzuru yine kaçar.

Anne-kız uzun bir yolculuğa hazırlanmaktadır. Anne, kızının doğumunu ve o zamanki karmaşık duygularını hatırlar. Polis giderek yaklaşırken anne, riskli bir plan yapar.

Polis izlerini sürerken anne-kız Kapadokya’da geçmişi hatırlar. Kulak misafiri olduğu bir konuşma, kızı korkutur ve endişelendirir. Bir kavganın ardından ikiliye yine yol görünür.

Anne bankada kapana kısılır. Bir akraba, annenin ailesini ve yaşanan trajediyi polise anlatır. Anne-kız yurt dışında beş parasız kalınca stres içindeki anne bir çıkış yolu bulur.

 Anne-kız tuzağa düşmekten son anda kurtulur. Anne, nihayet babasıyla yüzleşirken kızı, beklenmedik bir hamle yapar. Polis bir dizi cinayet arasında benzerlikler tespit eder.

Beş parasız kalan anne bu kez farklı bir yol deneyecektir. Olayı devralan başka bir polis ekibi ise enselerindedir. Anne-kız bir kez daha kaçmayı başarabilecek midir?

OYUNCULARI

Melisa Sözen

Eylül Tumbar

Musa Uzunlar

Başak Daşman

Birand Tunca

Alper Çankaya

Hakan Emre Ünal

Meriç Rakalar

Emrah Kolukısa

Kubilay Tunçer

İlginizi Çekebilir
Celebrity Dizi Konusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir