1. Anasayfa
 2. Aktörler

Bülent Mert Kimdir? Nereli? Eşi, Filmleri, Boyu, Yaşı, Çocukları, Mesleği, Burcu,

Bülent Mert Kimdir? Nereli? Eşi, Filmleri, Boyu, Yaşı, Çocukları, Mesleği, Burcu,
Bülent Mert
0

Bülent Mert, Türk erkek aktör ve sosyal medya fenomenidir. Daha önce çekmiş olduğu Vine’lar ile dikkatleri çekmeyi başarmış olan aktör ile ilgili olabildiğince detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Lütfen sizler de söz konusu sosyal medya fenomeni hakkındaki bilgi ve düşüncelerinizi yorum kısmında belirtiniz.

Bülent Mert

Bülent Mert Kimdir? 1978 yılında Ankara’da doğan B. Mert, sosyal medya fenomeni ve aktördür. Evli ve 2 çocuğu vardır. Oğlak burcudur. İlk zamanlar Vine programını video izlemek için indirmiş ardından vine çekerek yoğun ilgi toplamıştır. Çekmiş olduğu Vine’lar ile insanların dikkatini çekmeyi başarmış ve pek doğal olarak da sosyal medya fenomeni olarak anılmaya başlamıştır. Bundan sonraki süreçte ne yönde projelere imza atar bunu zamanla göreceğiz.

Bülent Mert Nereli?

Yukarıda da yazmış olduğumuz üzere Ankaralıdır. 01 Ocak 1978 yılında başkentte doğmuştur. Ancak aslen nereli olduğunu bilmemekteyiz. Doğum yerinin Ankara olduğunu yaptığımız araştırmalar neticesinde öğrenmiş bulunmaktayız.

Ünlü Oyuncu Kaç Yaşında?

1978 doğumlu olan sosyal medya fenomeni 45 yaşındadır. Halen genç olan oyuncuya mesleki hayatında başarılar dileriz.

Bülent Mert Boyu

Boyu ile ilgili arama motorlarında sorgulamalar mevcut ancak herhangi bir bilgi maalesef yok. Bu durum hakkında bilgi edinememek hayranları için ne anlam ifade eder bilmiyoruz.

Bülent Mert Mesleği

Aslen tekstil işiyle uğraşmaktadır. İnternet ortamından edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, halen tekstil üzerine bir mağazası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sosyal medya üzerinden dijital içerik üretmektedir ve oyuncudur. Hatta ilk Vine çekimini kendi mağazasında gerçekleştirmiştir. Bir anlık merakla yaptıklarını ve yoğun ilgiyle karşılaştıklarını dile getirmiştir.

Her geçen gün çektiği Vine’lar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hayranlarından gelen ilgiden memnun olduğunu dile getirmiştir.

Bülent Mert’in Eşi

Evli mi? Evet evli. Ancak eşinin kim olduğuna dair maalesef bir bilgi bulamadık. Herhangi bir sebepten ötürü medyada yer almamış olabilir. Ayrıca ünlü oyuncunun 2 çocuğu bulunmaktadır.

Bülent Mert Filmleri

Sinema üzerine başka sitelerden baktığımızda şu filmlerde yer aldığını görüyoruz;

 • Çam Yarması (2017)
 • Vallahi Hortladı (2018)
 • 41 Kere Maşallah (2022)
 • Motelde Katliam (2023)

Bundan sonraki süreçte sinema bakımından ne tür projelerde yer alacak zamanla göreceğiz. Kendisine hem özel yaşamında hem de mesleki hayatında başarılar dileriz. Söz konusu aktör ve sosyal medya fenomeni hakkında bulabildiğimiz bilgilerin bir kısmı bu şekildedir. Kendisiyle ilgili daha detaylı araştırma yapabilmek adına mutlaka başka kaynaklara da başvurunuz.

Şu kategorimize de bakmak isteyebilirsiniz. Sinema

Web sitemizde sinema üzerine birçok makale bulunmaktadır. Umuyoruz ki gezinmeniz halinde keyifli vakit geçirdiğinizi düşüneceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Entel Bilgi Blog Sitesi Admini.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir