1. Anasayfa
  2. Uncategorized

Çok İzlenen Kore Dizileri

Çok İzlenen Kore Dizileri
Çok İzlenen Kore Dizileri
0

1. Bussiness Proposal

Kore yapımlarında romantik-komediler her zaman insanların sevgisini kolayca kazanabilmektedirler. Bu dizimiz ile Ha-ri’nin arkadaşını kurtarayım derken kendi hayatını değiştirişini en iyi şekilde izleyeceksiniz. Young-seo’nun babası sürekli olarak evlenmesi için erkek adayı bulsa da kızının en yakın arkadaşı Ha-ri randevulara giderek adamları kendilerinden soğuturlar. Bu böyle devam ederken günün birinde Young-seo’ya ayarlanan adam Ha-ri’nin patronu çıkar ve işler hiç de beklenildiği gibi ilerlemez.

2. Forecasting Love & Weather

Jin Ha-kyung, her şeyi kitabına göre yapan ve işlerini profesyonel bir şekilde yürüten birisidir. Soğuk tavırları ve kuralcı olmasıyla çevresinde çok fazla insan bulunduramaz. Le Shi-woo ise kalıpların dışına çıkmayı seven eğlenceli bir ruhtur. Shi-woo’nun hayata karşı tek umursadığı şey hava durumudur. Bu ikili hiç beklemediği bir anda karşı karşıya kaldıklarında ise beklenmedik bir aşk doğmaya başlar.

3. Cherry Blossoms After Winter

Henüz 17 yaşındayken ebeveynlerini kaybeden Hae-bom, Tea-seong adında aynı yaşında küçük bir oğlanın ailesinin yanına taşınır. Beraber büyüyen ikiliden Hae-bom, Tae-seong’a hayranlık beslemeye başlar. Büyüdükleri her anda yan yana olan bu çift lisede de aynı sınıfa düştüğünde işler değişmeye başlar. Aralarındaki kardeş sevgisi ilerledikçe ikisinin arasında bir aşk kıvılcımı başlar.

4. Blind

Soong-joon’un hayali dünya üzerinde var olan kötülüklerin hepsini cezalandırmaktır. Haksız yere kurban haline gelmeye başlayan masum insanlar için rahatsız edici gerçeklikler ortaya çıkmaya başlar. Rahatsız edici gerçeklere herkes gözlerini kapatırken gerçek faili bulmak için ise büyük bir mücadele verilmesi gerekmektedir.

5. Narco-Saints

Sivil bir iş adamı olan In-gu’nun Koreli bir uyuşturucu baronunu yakalamak üzere gizli bir casusluk teşkilatına katılır. Uyuşturucu kaçakçılığında Kore’nin bir numarası olan Yo-hwan ülkeyi avucunun içerisinde tutmaktadır. Lakin In-gu ve arkadaşları Ulusal İstihbarat Servisi tarafından görevlendirerek bu adamın elindeki tüm gücü almaları gerekmektedir.

6. If You Wish Upon Me

Yoon Gye-ree ölümden kaçan ve hayatın zorluklarını anlasa da çözemeyen bir adamdır. Ortaya aniden çıkan bir olay ile bakım evinde gönüllü olarak çalışması gerekmektedir. Bu bakim evinde çalışmaya başlasa da çalışırken karşısına çıkan ölümcül hastalıkların son dileklerini yerine getirmeyi kendisine görev belirler.  

7. A Model Family

Para sıkıntısı ve iç çatılmalar ile boğuşma içerisinde olan bir aile, çöküşün eşiğine sürüklenir. Dong-ha uyuşturucu çetesine karışarak para dolu bir araba bulur. Bu araba onun çöküş eşiğinde olan ailesini kurtarabilecekken bir başka büyük olaya daha sürüklemeye başlar. Karmaşık olan aile hayatı arabada bulduğu iki ceset ve tonla para ile daha da karışık hale gelmeye başlar.

8. Bad Girlfriend

İş yerinde kendisinde üstte olan Tae-oh ile, Ji-soo sevgili olurlar. Mükemmel görünen ilişkileri ve Ji-ho’nun günlük hayatı ise her geçen gün daha da kötü hale gelmeye, çökmeye başlar. Ji-soo tüm bunlarla baş etmeyi düşünen ve sevdiği birisi ile çıkma arzusundan yanıp tutuşan birisidir. Peki, tüm bu olumsuzluklar ikili için de iyiye dönüşecek mi?

9. Adamas

İki kardeş, üvey babalarının öldürülmesi ile suçlanan öz babalarını bulmak üzere hareket etmeye başlarlar. Attıkları her adımda ortaya çıkan korkunç sırlar, iki kardeşin hayatını ise mahvetmeye başlar. Üvey babalarının öldürülmesine tanık olan kişileri bulabilmek için uğraşsalar da öz babalarının suçsuz olduğunu kanıtlayabilecekler mi?

10. Becoming Witch

Ma-ri; Kocası ve kızıyla kusursuz bir hayat yaşaayn bir kadındır. Chae-Hee ise evliliği iyiye gitmeyen ama yüksek rütbeli bir ailenin gelinir. Jin A’da iyi bir insan olması için elinden geleni yapan ama en sonunda kocasının ölümünden faydalanan bir kadındır. Bu üç kadının farklı geçmişleri onları öldürmek isteyen düşmanlarla karşı karşıya kalmalarına neden olur.

İlginizi Çekebilir
Terzi Dizisinin Konusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir