1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Dolap Uygulamasında Nasıl Takipçi Kazanılır? Dolap Takipçi Hilesi, Dolap Takipçi Artırma

Dolap Uygulamasında Nasıl Takipçi Kazanılır? Dolap Takipçi Hilesi, Dolap Takipçi Artırma
Dolap Takipçi Hilesi
3

Dolap uygulaması birçoğumuzun mutlaka gerek sosyal medya gerekse çevremizdeki insanlardan bir şekilde duyduğumuz kıyafet ve aksesuar satılan bir uygulamadır. İnsanlar bu uygulamada takipçi artırma, takipçi kazanma gibi amaçlar için bazı yöntemler denemektedir. Dolap takipçi hilesi adı verilen yöntem de bunlardan biridir.

Dolap Uygulaması Nedir?

Dolap uygulaması, Trendyol güvencesiyle ikinci el alışverişi yapılabilen bir platformdur. Bu web site veya uygulaması üzerinden ikinci el kıyafet ve aksesuarlarınızı satabilirsiniz.

Dolap Uygulamasında Nasıl Takipçi Kazanılır?

Bu uygulama içerisinde takipçi sayınızın organik ve fazla olması önemli bir unsur. İnsanlar satmak istediğiniz kıyafet, aksesuar, çanta veya ayakkabıları alacakları zaman belirli bir güven duymak isterler. Sadece bunun için de değil sizin takip edenlerin sayısının fazla olması demek, yeni koyacağınız ürünleri özellikle takip ederek görecek insanların sayısının da fazla olması demek. Takipçi kazanmak için şunlar yapılabilir.

 • Dış görüntü olarak güzel bir profilinizin olması önemli. İnsanlar profilinizi ziyaret ettiklerinde iyi bir profil fotoğrafı, iyi bir açıklama yazısı görürlerse şayet bu sizleri takip etmeleri için bir artı anlamında gelebilir.
 • Paylaştığınız ürün görsellerinin kaliteli olması da önemli.
 • Güzel ve çoğu insanın arattığı ürünleri paylaşıyorsanız sizleri takip etmeleri kolaylaşır.
 • İyi bir ticaret her zaman için müşteri kazandırır. İyiyseniz sizi takip eden insan sayısı da artar.
 • Dolap takipçi hilesi adı verilen yöntemler de takipçi sayınızı artırır.

Satış Yapmak İçin Takipçi Sayısı Önemli Mi?

Hiç takipçiniz olmadan da satış yapabilirsiniz. Ancak belirli bir takipçi sayısı demek tıpkı sosyal medya platformlarında takipçisi yüksek sayfalar gibi farklı bir his uyandırmaktadır. Bu konuda faydalı olma ihtimali var diyebiliriz.

Dolap Takipçi Hilesi Nedir?

Dolap uygulamasında takipçi artırmak için insanları başvurduğu bir yöntemdir. Ancak hile kelimesinden ziyade Dolap takipçi satın al veya Dolap takipçi paketleri gibi kelimeler daha uygun düşmektedir. Çünkü hile adı altında aslında belki reklam amaçlı bir miktar takipçiyi ücretsiz göndererek ardından takipçi paketi satmaktadırlar. Bunu yapan web siteleri hediye gönderir mi bilmiyoruz. Ancak paket satışı yaptıkları kesin. İnsanlar hile aratarak ücretsiz Dolap takipçisi edinmek istiyorlar ama kimse kimseye ücretsiz takipçi vermez. Verenler de genelde reklam amaçlı yapmaktadırlar.

Dolap Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu hile biçimi bir sistem, panel veya tam olarak bilmediğimiz bir yapılanma üzerinden bot takipçi veya gerçek takipçi göndermektedir. (Gerçek takipçi belirtildiği gibi çıkmayabilir.) Bu şekilde bir işlem yaptırırsanız söz konusu hileyi yaptırmış olursunuz.

Ücretsiz Bulmak Mümkün Mü?

Ücretsiz Dolap takipçi hilesi bulamazsınız. Ancak yukarıda da söylediğimiz gibi reklam amaçlı bir miktar takipçiyi ücretsiz gönderen olabilir.

Dolap Takipçi Hilesi Yasal Mı?

İnsanların farkına varmadan sizleri takip etmesini, hack, program veya benzeri bir biçimde yapmak suç teşkil edebilir. Çünkü söz konusu insanların rızası olmadan bir işlem yapmalarını sağlamış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra bot takipçi filan satın almak suç olmayabilir. (Yine de daha detaylı araştırmanız sizlerin çıkarına olacaktır.) Biz yaptırmanızı, satın almanızı tavsiye etmiyoruz. En iyisi organik takipçidir.

Takipçi Hileleri Güvenli Mi? Hesabınız Çalınır Mı?

Güvenli değildir. Gönderim yapacak olan web site sizden kullanıcı giriş bilgilerinizi istiyorsa asla vermeyiniz. Ancak sadece kullanıcı adınızı istiyorlarsa bir sorun çıkacağını düşünmüyoruz. Makalemizde birden fazla kez belirttiğimiz gibi organik takipçi daha iyi. Bu tür paket satın alma veya hile adı altındaki yöntemlere yönelmeyiniz.

Faydaları Nelerdir?

Faydalarını kısaca şu şekilde listelendirebiliriz.

 • İnsanlar profilinizi takip edenlerin sayısının çok olduğunu görünce bir ihtimal takip etmek isteyebilir.z
 • Takipçi sayısının diğer profillerden yüksek olması iyi bir imaj görüntüsü sağlayabilir. (Bu herkes için aynı öneme sahip olmayan bir durum niteliğindedir.)
 • Pek doğal olarak takipçi sayınızın fazla olduğu düşünülür. (Bu tür bir düşünceyi fayda olarak görürseniz tabi)

Zararları Nelerdir?

Dolap takipçi hilesinin veya takipçi satın almanın zararları şunlardır diyebiliriz;

 • Her şeyden önce organik takipçi olmadıkları için kendinizi başarılı sayamazsınız.
 • Pek doğal olarak organik takipçi demek takipçi sayısı kadar gerçek müşteri demektir.
 • Ayrıca organik yollarla takipçi kasmaya çalışmanız bu konuda kendinizi ne kadar geliştirebildiğinizi de görmenizi sağlar. Takip satın alarak sadece buna önem verenleri kandırmış olursunuz.
 • Önemli bir hususta Dolap isimli platform spam oluşturduğunuz için üyeliğinizi iptal edebilir. (Geçmişte bu tür bir yaptırımda bulunup bulunmadıklarını bilmiyoruz. Temkinli olmak da fayda var.=

Takipçi Hilesi İle Ne Kadar Takipçi Kazanırsınız?

Bu hile yöntemini veya bir diğer deyişle bu paketleri satan servislerin kaç takipçiye kadar sattığına bağlıdır. Ancak zararları kısmında da belirttiğimiz gibi spam söz konusu olunca üyeliğiniz kapatılır mı bilmiyoruz.

Gönderilen Takipçiler Gerçek Mi?

Bot takipçi veya gerçek takipçi adı altında satışlar söz konusudur. Ancak kaliteli yani düşmeyen ve gerçek mi belli olmayan paketlerdir. Tavsiye etmiyoruz.

Dolap Takipçi Hilesi Siteleri

Bu konuda birçok site söz konusudur. Sadece Dolap uygulaması değil birçok platform hesapları için takipçi satmaktadırlar. Ancak bir organik takipçiden yanayız. Karar yine de sizlere ait. Birçok insan bu tür sitelerden herhangi bir sosyal medya hesabı için almaktadır. Ancak pek faydalı bir durum olduğu söylenemez. Fenomen olmaya çalışmak veya müşteri çekmek için kaliteli işler yapmak en doğrusudur. Ayrıca bu web sitler Dolap takipçi hilesi, Dolap takipçi hilesi 2023, takipçi hilesi şifresiz ve Dolap Türk takipçi başlıkları altında paket satmaktadırlar.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Twitter takipçi hilesi 2023

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Söz konusu hile hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için başka kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

Entel Bilgi Blog Sitesi Admini.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. 9 ay önce

  Dolap takipçi hilelerini ben de desteklemiyorum. Bilgiler için teşekkür ederim.

 2. 9 ay önce

  dolap uygulamasında en iyisi organik takipçi

 3. 8 ay önce

  Dolap takipçi kasmak en iyisi tabi ki de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir