1. Anasayfa
 2. Teknoloji

İnstagram Takipçi Hilesi 2023, Şifresiz, Ücretsiz, 5000 Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi 2023, Şifresiz, Ücretsiz, 5000 Takipçi Hilesi
2

İnstagram takipçi hilesi, sosyal medyada takipçi sayısını artırmak isteyen insanların bir şekilde gerek hile veya gerekse takipçi paketi satın alma gibi yöntemleri tercih etmesi üzerine bir yazı hazırlamış bulunmaktayız. Lütfen söz konusu durum hakkında düşüncelerinizi mutlaka yorum kısmında belirtiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi 2023

İnstagram hesabınızın takipçi sayısını artırma yollarından biri de bu takipçi hilesidir. Ancak söz konusu hilenin ne olduğunu bilmek ve bu konuda doğru araştırma yapmak çok önemlidir. Birçok site hile adı altında reklam amaçlı 100 takipçi veya benzeri sayılarda ücretsiz takipçi göndermektedir. Bundan başka söz konusu paketleri satmak gibi eylemler içerisinde bulunmaktadırlar. İnstagram takipçi botu veya başka bir deyişle elinizde bir sistemin var olması gerekmektedir. Aksi halde ücretsiz bir biçimde takipçi bulmanız zor.

İnstagram Takipçi Hilesi Nedir?

Bu takipçi hilesi kısaca; bir sistem üzerinden hesabınıza takipçi göndermektir. Ayrıca başkalarının farkında olmadan sizleri takip etmesini sağlamak da bir diğer hile yöntemidir. Ancak bu bahsettiğimiz iki yöntemi de elde etmek çok ama çok zordur. Elinde panel, sistem veya benzeri bir şey olanlar takipçi satmaktadırlar. Kimse siz bedavadan bu sistemi takdim etmez. Hediye veya reklam amaçlı 1000 takipçi, 100 takipçi gibi ücretsiz gönderimler yapmaktadırlar hepsi bu.

Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Takipçi hilesi yapabilmek için elinizde bir program olması gerekmektedir. Aksi halde yapamazsınız. İnsanların farkında olmadan sizleri takip etmesini başka türlü sağlayamazsınız.

Programsız Yapılabilir Mi?

İnstagram takipçi kasma hilesi, programsız bir biçimde sadece şöyle yapılabilir; ilgili programa sahip bir tanıdığınız veya firmadan bir şekilde alarak yapabilirsiniz. Bunun dışında programsız yapılamaz.

Ücretsiz Takipçi Hilesi 2023 Bulmak Mümkün Mü?

Bulamazsınız. Bedava instagram takipçi hilesi diye bir şey yoktur. Çünkü elinde böyle bir sistem bulunduran insanlar bunu sizlere ücretsiz vermezler. Ancak şöyle bir durum da var; reklam, tanıtım vb. amaçlarla gönderim yapan sitelerden hesabınıza bir miktar takipçi gönderirseniz bir nevi bulmuş sayılırsınız.

En İyi Takipçi Hilesi Hangisidir?

Bu sorunun cevabını sadece bizzat deneyerek bulabilirsiniz. Çünkü malumunuz takipçi hilelerinin yarıştırıldığı ve kazananın ilan edildiği bir yarışma yok. Ancak tavsiye etmiyoruz. Yine de karar sadece size ait.

Takipçi Hilesi İle En Fazla Kaç Takipçim Olur?

Takipçi hilesi ile en fazla İnstagram’ın sizi spam sayıp, üyeliğinizi kapatmasına kadar takipçi sayınız olur. Genelde İnstagram takipçi hilesi 1000, 5000 gibi belirli sayıda gönderimler olmaktadır. Ancak sitelerin ücretsiz biçimde bu sayıları vereceklerini sanmıyorum. Genelde 100 takipçi kadar gönderim yapıyorlar.

Takipçiler Kalıcı Mıdır?

Bu durum net değildir. Bir miktar düşme olabilir. (Veya daha fazla…) Gönderiler takipçilerin kalitesine bağlıdır. Bot takipçi veya gerçek takipçi adı altında gönderimler yapıyorlar. Ne derece faydalı olur siz düşünün.

Takipçiler Gerçek Midir?

Bu konuda kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz üzere başka profillerin sizleri farkında olmadan takip etmesi için ileri düzey bir program veya hack tarzında bir şey gerekmektedir. Kaldı ki bu insanlar durumun farkına varınca takipten çıkarlar. İnstagram Türk takipçi hilesi adı altında gönderimler yapılmaktadır. Ama bu takipçilerin kalitesi veya gerçekliği tartışılır.

İnstagram Takipçi Hilesinin Faydaları Nelerdir?

Faydaları bakımından birkaç şey söylemek tabi ki mümkündür.

 • İnsanlar takipçi sayınızın fayla olduğunu görünce sizlere karşı bir miktar ilgi duyabilir.
 • ”Vay be! Takipçi sayısına bak!” tarzında düşünceler söz konusu olabilir.
 • Bir an için sizi sosyal medya fenomeni sanabilirler.
 • Belki bir miktar etkileşiminiz artabilir. (Bu durum net değil. Fayda görmeme ihtimaliniz yüksektir.)
 • Kişisel profilden ziyade sayfa amaçlı bir profil oluşturmanız durumunda bir miktar takipçi satın almak başlangıçta insanların sayfanızı takip etmesi bakımından bir hissiyat duymalarını sağlayabilir.

Bu saydığımız faydaları listesindekiler her zaman söz konusu olacak değildir. Zararları ile ilgili yazdığımız listeyi okuyunca zaten anlayacaksınız.

Takipçi Hilesinin Zararları Nelerdir?

Söz konusu hile ile meydana gelen durum size ve hesabınıza zarar verebilir.

 • Birincisi insanlar ”Şuna bak organik takipçi kasamayınca gidip paket satın almış!” diyebilir. Yani kötü bir imaj sergileyebilirsiniz.
 • Fenomen olmaya çalıştığınıza veya öyleymiş gibi görünmek istediğinize dair söylemler olabilir.
 • Belirli bir hızda takipçi edinmiş olmanız durumundan ötürü İnstagram, profilinizi spam sayabilir. (Bu konuda geçmiş tarihlerde böyle bir yaptırım uygulanmış mıdır? Bu sorunun cevabını maalesef bilmiyoruz.)
 • Ücretsiz veya belirli bir ücret karşılığı ile almış olduğunuz bu takipçiler bot (yani faydasız) veya gerçek adı altında sahte (fake) hesaplar olabilir. Yani bir fayda edinmemiş olursunuz.
 • Kalıcı takipçi hilesi bulmak oldukça zordur. Zamanla yavaş bir biçimde veya hızlı bir şekilde takipçi sayınız düşebilir. (Kalitesiz takipçi.)
 • Yukarıdaki iki maddede saydığımız durumdan ötürü ödemiş olduğunuz para boşa gidebilir.
 • Hesabım çalınır mı? Gibisinden bir sorunuz varsa evet çalınabilir. Şifrenizi asla vermeyiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi Güvenli Midir?

Güvenli değildir. Çünkü ilgili sitelerde instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak işlem yapıyorsanız hesabınız çalınabilir. Karşı taraftaki insanların asıl niyetlerini asla bilemezsiniz. Bu yüzden hiçbir şekilde şifrenizi yazmayınız. İnstagram takipçi hilesi şifresiz, bu yöntem sadece kullanıcı adınızla işlem yapabildiğiniz bir yöntemdir. Sorun çıkacağını pek sanmıyoruz. (Yine de sorun çıkıyorsa karşı tarafa helal olsun ne diyelim.)

Takipçi Hilesi Kullanmak Yasal Mı?

Bu konuda hangi hile biçimini kullandığınız önemlidir. İnsanların hesaplarının hacklenmesi ile takipçi elde etmeniz yasal değildir. Ancak bir web siteye girip orada ücretsiz dağıtılan 100 takipçi vs. durumları kullanmış olmanın bir sorun çıkartacağını düşünmüyoruz. Çünkü siz program veya panel sahibi değil sadece ücretsiz bir şeyden yararlanan bir birey konumundasınız.

İnstagram Takipçi Hilesi Siteleri Hangileridir?

Takipçi hilesi yaptıklarını iddia eden web siteleri vardır. İnstagram 5000 takipçi hilesi , 1k, 1000 takipçi hilesi, şifresiz takipçi hilesi, ücretsiz takipçi hilesi, 20000 takipçi hilesi, 2023 takipçi hilesi başlıkları adı altında yayın yaparak sizleri sitelerine çekmeye çalışmaktadırlar. Ellerindeki panel doğrultusunda sizlere küçük miktarlarda takipçi göndererek bu konuya ilgi duymanız ve en nihayetinde paket satın almanız için kurulmuşlardır. Bu sitelerden takipçi satın alarak pek bir fayda elde edemezsiniz. Yukarıda zararları listesinde yazdıklarımızı tekrar okumanız faydalı olacaktır.

Bu sitelere örnek amaçlı isim vermek istemiyoruz. Çünkü tam anlamıyla niyetleri hakkında bilgi sahibi olmadığımız için sizleri yanlış yönlendirmek istemeyiz.

Takipçi Hilesi Siteleri Güvenli Midir?

Bunu sorunun cevabını vermek epeyce güçtür. Çünkü ilgili sitenin arkasından bulunan kişilerin asıl amaçlarını bilmemekteyiz. Mutlaka şifresiz işlem yapınız. Aksi halde instagram hesaplarınız çalınabilir.

En Doğru Yöntem Hangisidir?

Açık söylemek gerekirse bu konuda en doğru yöntem organik takipçi kasmaktır. Çünkü hile tarzı yöntemler veya takipçi paketleri satın alarak bir yere varamazsınız. Paranız da boşa gider. Düzenli ve kaliteli içerikler üreterek veya bu konuda yapılmış çalışmaları araştırıp, bu konuda kendinizi geliştirerek başarılı olabilirsiniz.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Twitter takipçi hilesi

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Söz konusu hile hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için farklı kaynaklara da başvurmanız sizlerin çıkarına olacaktır. Makale amacımız herhangi bir kurum veya kuruluşu kötülemek amacıyla yazılmamıştır. İlgili konu hakkında merak edilenleri cevaplandırmış bulunmaktayız. Hile kullanıp kullanmamak sadece sizlerin kararına kalmış bir durumdur.

Entel Bilgi Blog Sitesi Admini.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. takipçi hilelerinde dikkatli olmak lazım gerek yok bence böyle şeylere. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

 2. 9 ay önce

  instagram takipçi hilesi biraz riskli evet dediğiniz gibi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir