1. Anasayfa
 2. Genel

Karbon Peeling Nedir ?

Karbon Peeling Nedir ?
Karbon Peeling Nedir ?
0

Kolajen dokuyu canlandırmak, cildi tazelemek, yenilemek için kullanılır. Her cilt tipinde uygulanabilen Karbon Peeling; güneşin bıraktığı lekeler, ciltteki akneler, sivilce izleri, eskiyen kolajen tabakası, çevresel ve genetik pek çok faktörün olumsuz etkisini çok kısa sürede ortadan kaldırır ve tek uygulama sonrasında bile cilde parlaklık kazandırmak etki sağlar.Q switched Nd Yag Lazer yöntemi ile dövme silmede, melasma dışında çil ve bazı doğumsal benlerde de uygulanabilir. Herhangi bir ağrıya ya da sancıya sebep olmayan Karbon Peeling ile melasma ve güneş lekeleri kaybolur ve gözenekler sıkılaşır.

Nasıl Uygulanır?

Kısa zamanda enjeksiyonsuz uygulanan ve uygulama sırasında herhangi bir ağrı ya da sızı yaşanmayan Karbon Peeling ile cilt parlak ve ışıl ışıl bir görünüm kazanır.

Yaş ve cinsiyet gözetmeksizin herkese uygulanabilen bu yöntem, ortalama yarım saat sürer ve kısa sürede günlük yaşama dönülmesine olanak sağlar.

Güneş lekelerinden kurtulmak ya da güneş lekeleri oluşmadan önlem almak için Karbon Peeling uygulaması önerilir.

Kaç Seans Gerekir?

Ciltteki soruna göre en az 1, en fazla 10 seans uygulanabilir. Dövmelerin silinmesi için 1-2 ay arayla 6-8 seans uygulama yapılması gerekir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
Balsam Otu Nedir ?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir